Gradient horny1
e-shop MACADAMIA.TRADE
MACADAMIA - Matúškovská Akadémia
Platba cez VIAMO na MACADAMIA telefónne číslo 0907 705 765

macadamia.sk

Menu_ramik
BaBandi logo
Menu_ramik

Akceptačné miesto pre poukážky:

Ticket_Multi
Ticket_Compliments
Ticket_Medica
Ticket_Academica Ticket_Energy
BaBandi

BaBandi - Dotykom liečiť dušu

BaBandi je technika, ktorá bola používana v Atlantíde. Aj dnes má svoje miesto pri odstraňovaní hlavne psychosomatických problémov u človeka. Pomocou cieleného pôsobenia dotyku je možné ošetriť skupinu príznakov, ktoré sú signálmi duše. Niekedy sa stáva, že sa podarí človeku tieto signály prehliadnuť.
Čo môže spôsobiť nahromadenie a skomplikovanie situácie až na úroveň fyzického zdravia.
Je preto vhodné venovať svoju pozornosť pravidelnej starostlivosti o fyzické telo a obzvlášť dôležité
je načúvať svojej duši, čo sa nám svojími signálmi snaží odkázať, na čo nás upozorniť.

Niekedy sa to človeku podarí skôr rozlúsknuť, inokedy to môže byť ťažšie. Ak nemáme dostatočný priestor na sebarealizáciu, tak vtedy sú signály duše výraznejšie, aby sme si vôbec uvedomili, čo je pre nás naozaj dôležité. Niekedy, ale ani to nestačí a takto nastavený človek sa potom nestačí čudovať, čo sa to s ním deje. Niekedy si ani vtedy neuvedomuje, že záchrániť sa môže len on sám pred sebou.

Prevencia je vždy lacnejšia a výhodnejšia, len väčšinou sa dnes funguje spôsobom až nadoraz. Príznaky, ktoré nás upozorňujú na to, že by sme mohli spraviť zmenu sú v tomto prípade väčšinou potlačené takou mierou, že výkriky duše nemajú šancu na úspech.
Keď ale nastane zlomová situácia, vtedy by bol človek ochotný spraviť čokoľvek, len aby sa mohol vrátiť do pôvodného spôsobu života. Ak sa mu to podarí, po určitom čase nastane fáza, keď už nie je až tak odhodlaný a znova skĺzne do pohodlnosti.

Technika BaBandi má svoje kvality a efektívnosť na veľmi vysokej úrovni, pritom je to techinka veľmi jednoduchá a príjemná, ale rýchlosť, ktorou dokáže riešiť problémové situácie je až prekvapujúca.

VYBRAŤ TERMÍN A VYTVORIŤ REZERVÁCIU NA BaBandi TERAPIU
MÁM ZÁUJEM O PORADENSTVO - BaBandi TERAPIU - KÚPIŤ
gradient novy dolny 1