Gradient horny1
e-shop MACADAMIA.TRADE
MACADAMIA - Matúškovská Akadémia
Platba cez VIAMO na MACADAMIA telefónne číslo 0907 705 765

macadamia.sk

Menu_ramik
Menu_ramik

Akceptačné miesto pre poukážky:

Ticket_Multi
Ticket_Compliments
Ticket_Medica
Ticket_Academica Ticket_Energy
Kryštaloterapia
MACADAMIA - Kryštaloterapia

Zemské energie nás sprevádzajú na každom kroku. Energia z drahokamov a polodrahokamov je využívaná už od pradávna.
V týchto kúskoch zeme si môžeme dopriať blahodárne pôsobenie ozdravnej energie na náš organizmus.

Kamienky nám pomáhajú svojím spôsobom, ktorý je blízky len im. Puto, ktoré máme k nim je tak silné, až si ho nevieme vysvetliť.
Citlivosť na vnímanie pôsobenia kamienkov má každý z nás inú. Niekto je vnímavejší na energetické vibrácie a niekomu to nič nehovorí, len si neveriacky mávne rukou pred svojím čelom.

Nie každý kameň, je vibračne tak silne nabitý, že by to pocítili jeho držitelia. Ak sa rozhodnete začať pracovať s energiou skrytou v kamienkoch, máte veľmi veľa možnosti, ako získať neoceniteľné skúsenosti postupným spoznávaním sa.

Samozrejme je potrebná určitá dávka trpezlivosti, aby sa podarilo dopracovať, k nejakým výsledkom. Ak sa vám to podarí, otvoria sa vám nové možnosti, ako si pomôcť sebe a svojím blízkym. Zaujimavé je, že sa nájdu ľudia, ktorý majú rezervovaný postoj ku všetkému nehmatateľnému, ale kedže kamienok hmatateľný je celkom určite, tak dokážu prijať pomoc, napríklad touto formou.
Ak je kamienok, ako podarúnok.

Určite ste sa stretli s rôznou formou, ako je možné mať kamienok pri sebe. Najľahšie je ho mať vo vrecku, takzvané vreckové kamene.
Je pohodlné mať možnosť si ho kedykoľvek zobrať do ruky a chvíľu ho mať len tak v ruke, alebo sa s ním len tak bezstarostne hrať.
Práve ta chvíľa stačí, aby nám vedel pomôcť. Ak nás omrzí jednoducho ho dáme do vrecka. Kamienok nám pomáha aj vtedy, kedže sa nachádza v našej aure.

Väčšie kusy sa dajú nazvať stacionárne, ide o kamene, ktoré majú už vyššiu hmotnosť a nosiť ich so sebou, by bolo už veľmi nepohodlné. Vhodné sú hlavne do priestorov a pôsobenie v priestore, kde sa najčastejšie zdržiavame.

Aby sa vedela rozvinúť pozitívna energia kameňa, je vhodné ho najskôr energeticky očistiť od zanesených informácií. Až potom môže kameň pozitívne slúžiť svojmu držiteľovi.
Energetické spracovanie, alebo očistenie sa realizuje pomocou prislúchajúcich techník.
Záleží podľa zámeru využitia kameňa.
Pôsobenie očisteného kameňa sa niekoľkonásobne zvyšuje, pretože už neexistujú žiadne prekážky, ktoré by tomu bránili.

Ďaľšia úroveň využitia kamienkov je, ak sa podarí konkrétny kamienok informačne naprogramovať. Naprogramovaný kamienok,
má okrem svojej prirodzenej kvality, tak k dispozícii i vložený program, ktorý je nápomocný pre jeho držiteľa. Úroveň pôsobenia,
takto naprogramovaného kamienka, sa zvyšuje o vibráciu vloženého programu. O takto upravený kamienok je vhodné sa starať,
pretože aj on ma svoje obmedzenia.

Ďaľšia úroveň práce s kamienkami je, ak sa využivajú na terapeutické účely. Vedieme semináre, na ktorých sa podrobnejšie a aktívnejšie venujeme pôsobeniu kamienkov z pohľadu budúcich terapeutov.

Keďže preferujeme individuálny prístup, tak aj pri voľbe programu, alebo očiste kamienka, je možné nájsť spoločne najoptimálnejšie riešenie. Veľmi radi vám s tým pomôžeme.
 

VYBRAŤ TERMÍN A VYTVORIŤ REZERVÁCIU NA KRYŠTALOTERAPIU
MÁM ZÁUJEM O PORADENSTVO - KRYŠTALOTERAPIU - KÚPIŤ
MACADAMIA - Kryštaloterapia
gradient novy dolny 1